Dnes je piatok, 27.máj 2022, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako sa pripravuje na Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz návrhárka Renáta Kliská (LA RENA)?

september 06, 2020 - 14:00
Módna návrhárka Renáta Kliská so značkou LA RENA nám predstaví svoju novú kolekciu už v stredu 9. septembra na BMD a my sme boli zvedaví čo na nej uvidíme.
Foto: 

Ako sa Renáta Kliská so svojou značkou LA RENA pripravuje na BMD?

"Som trošku v strese, lebo kolekciu stále dokončujeme. To, čo som totiž plánovala ukázať v apríli na BMD som v marci vzala do Taškentu, kde som mala módnu prehliadku na ich Ministerstve hodvábu a mala veľký úspech. Potom som sa zamerala na jesennú tvorbu, teda skôr kabáty a kožuchy, ktoré plánujem ukázať teraz v októbri na BMD. Keď som sa dozvedela, že ste vsunuli ešte jednu prehliadku na začiatok septembra, veľmi ma to potešilo a zobrala som to ako výzvu. Prečo nie? Prečo mimoriadne nestihnúť kolekciu šiat na začiatok septembra. Je to síce neštandardné, ale celý Covid je neštandardný. Tak teraz finišujeme s úplne novou kolekciou šiat, veľmi elegantných, nadčasových, farebných a veselých. Otázka prečo práve BMD je pre mňa zbytočná, ja si už u vás pripadám ako inventár J. Od r. 2012 som ani jeden rok nevynechala, takže pre mňa je účasť prirodzená a nemám čo riešiť."


"Uplynulé mesiace? Ani neviem, ako prešli. Covid všetko zmenil a najmä v móde. Ľudia trávili čas doma v teplákoch, žiadne spoločenské akcie neboli, ale nápady z hlavy nevyhodíte. Tie nemajú covidovú prestávku J. Takže som tvorila naďalej a bez prestávky a dúfam, že vám to počas tejto jesene budem môcť predstaviť. Teším sa už na to."

- - Inzercia - -