Dnes je piatok, 27.máj 2022, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Andrea Verešová: Čomu vďačí za dokonalý zovňajšok?

september 13, 2020 - 09:00
V stredu 9.septembra sa tento rok vôbec po prvý raz uskutočnili Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz. Ich online prenos ste mohli sledovať na našom webe alebo spolu s nami aj naživo v bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton. Ako tradične boli jeho súčasťou nielen nádherné modely z dielne vyhľadávaných módnych tvorcov, ale i známe osobnosti.
Foto: 

Jednou z dám, ktorá prítomným svojou krásou a vyžarovaním zakaždým vyrazí dych, je Andrea Verešová. Pre mnohých ľudí je práve ona symbolom dokonalej krásy a preto niet divu, že mnoho žien sa zaujíma o jej stravovacie a športové návyky.

V rámci komplexnej starostlivosti o zovňajšok sa topmodelka žijúca v Prahe nespolieha iba na genetiku. Andrea, ktorá býva v rámci Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz hviezdou prehliadky návrhárky Jany Pištejovej, sa nebráni ani návštevám estetickej kliniky. Preferuje však neinvazívne zákroky, zamerané predovšetkým na výživu a hydratáciu pokožky, či spevnenie jednotlivých telesných partií.

Hoci je Andrea Verešová známou milovníčkou jogy a obľúbila si aj cvičenie na vibračnej plošine, obľubuje tiež moderné estetické metódy. Jednou z nich je prevratný prístroj LPG. Ten sa zameriava na boj s celulitídou, stimulovanie látkovej premeny a spevnenie svalstva. V kombinácii s už spomínanou jogou niet divu, že Andreina postava je aj v štyridsiatke doslova ukážková.

Z konkurencie má radosť

"Ak som žiadaná pre módnych návrhárov formátu Janky Pištejovej, len veľmi ťažko sa hovorí NIE. Je pre mňa cťou spolupracovať s návrhármi ako je ona. Navyše sa v spoločnosti krásnych a zrelých modeliek cítim veľmi fajn. Necítim generačný rozdiel ani medzi mladšími modelkami. Myslím si, že pri predvádzaní, fotografovaní kampaní i pri práci pre kozmetické spoločnosti je dnes určitá zrelosť skôr bonus. Už si to uvedomujú aj klienti a oslovujú skôr zrelšie modelky. Teraz vládne akýsi kult, pri ktorom sa opäť vracajú do kampaní najslávnejšie modelky deväťdesiatych rokov. Na scéne opäť možno vidieť Claudiu Schiffer, Helenu Christensen, Naomi Campbell, Christy Turlington aj Lindu Evangelistu. Na všetkých vidieť, že sú v úžasnej forme. Je zrejmé, že žijú zdravým životným štýlom a sú naďalej inšpiráciou pre mnohé iné ženy," vyjadrila sa nedávno v rozhovore pre časopis SLOVENKA. A má pravdu. :-)

Zdroj foto: Facebook Andrea Verešová

- - Inzercia - -