Dnes je nedeľa, 28.november 2021, meniny má: Henrieta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Uvidíme Melaniu Trump ako prvú dámu aj ďalšie 4 roky?

november 03, 2020 - 18:28
Bývalá modelka, návrhárka šperkov či hodiniek - no vždy elegantná a vzorne reprezentujúca svojho manžela -to je PRVÁ DÁMA USA Melania Trump. Ťažko povedať, či sa jej vôbec snívalo, keď v roku 1998 stretla na večierku v rámci Fashion Weeku Donalda Trumpa, že sa raz stane jeho manželkou a neskôr aj prvou dámou USA. Uvidíme či po voľbách bude Melania aj naďalej svetu ukazovať svoj dokonalý styling.
Foto: 
SITA

Ako bývalá modelka a neskôr návrhárka hodiniek a klenotov má Melania k móde naozaj veľmi blízko. A to vidno aj na jej dokonalom výzore bez ohľadu na to, kam - či už sama - alebo so svojim manželom ide. 

Prvou dámou USA je od 20. januára 2017, kedy bola inaugurácia Donalda Trumpa. Ako prvá dáma Spojených štátov zostala dočasne bývať v newyorskom mrakodrape Trump Tower so synom Barronom Trumpom, ktorý navštevoval miestnu základnú školu. Do Bieleho domu, oficiálneho sídla amerického prezidenta, sa presťahovala až v prvej polovici júna 2017. 

Okrem svojej úctyhodnej výšky - 180 cm - sa Melania môže pýšiť aj znalosťou šiestich jazykov - hovorí srbochorvátsky, anglicky, francúzsky, taliansky, nemecky a slovinsky.

Viac outfitov prvej dámy USA nájdete v galérii

- - Inzercia - -