Dnes je štvrtok, 18.august 2022, meniny má: Elena, Helena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Viete, aká je farba tohto roka?

jún 25, 2022 - 11:02
Hľadáte inšpiráciu na novú farbu do vášho šatníku? S Very Peri určite nešliapnete vedľa. Farba roku 2022 s netradičným fialovým nádychom, ktorá bola namiešaná odborníkmi z firmy Pantone, skvelo vynikne na vašom oblečení alebo doplnkoch.
Foto: 
Motorola

Prichádza leto, ktoré je bezpochyby najfarebnejším ročným obdobím. A práve sem sa skvelo hodí Very Peri, ideálne v kombinácii s inými tropickými farbami. Navyše leto prináša množstvo príležitostí, kde sa môžete blysnúť svojou kombináciou.

Či už je to dovolenka, grilovačka, festivaly alebo spoločné aktivity s najbližšími. Väčšina z nás si tieto okamihy rada zveční, aby sme sa k nim neskôr mohli znova vrátiť. Pri prezeraní fotiek a videí na OLED displeji budete ohromení žiarivými realistickými farbami a nadobudnete pocit, že sa nachádzate znova v danom okamihu. A teraz si predstavte, ako sa budete vynímať na fotke so šatami alebo kabelkou vo farbe Very Peri.

696a5604_small.jpg

Foto: 
Motorola

Čo vlastne OLED znamená? Táto inovatívna technológia funguje na princípe samostatne sa rozsvecujúcich diód, ktoré sa zapínajú a vypínajú, čím verne znázorňujú nielen čiernu, ale aj širokú škálu farieb. Farby na displeji tak budú krásne žiarivé, vrátane Very Peri. OLED displeje väčšinou nájdete v prémiových mobiloch s vyššou cenou. Motorola však okrem toho tieto špičkové displeje dáva už aj do telefónov strednej cenovej triedy.

Ak teda poškuľujete po novom mobile, určite si posvieťte na OLED, ktorým sú vybavené aj štýlové Motorola telefóny, ako napríklad Edge 20 lite, Edge 20, Edge 30 Pro,  Edge 30, či moto g52. Nielen leto tak potom budete vidieť v žiarivejších farbách. Už viete, ktorý telefón si zladíte ku kúsku zo svojho šatníka vo farbe Very Peri?

- - Inzercia - -