Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz odštartovali vo veľkom štýle. Pozrite sa, ako to prvý večer módneho týždňa vyzeralo

september 16, 2019 - 22:00
Známe slovenské osobnosti, etablovaní módni návrhári, módni nadšenci, nadčasové kúsky, krásne modelky, výborná atmosféra, silné emócie. Aj tieto spojenia dokonale vystihujú Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz, ktoré dlhoročne potvrdzujú status najlepšej módnej šou na Slovensku.
Foto: 

Počas niekoľkých nasledujúcich dní bude naše hlavné mesto žiť módou. Prvú prehliadku jesennej edície Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz v hoteli DoubleTree by Hilton máme úspešne za sebou.

Ak ste sa tohto vydareného večera nemohli osobne zúčastniť, prinášame vám malé poohliadnutie späť, ako to v pondelok 16. septembra na módnej šou organizovanej Agentúrou Promotion v spolupráci so ZenskyWeb.sk vyzeralo.

Hostí privítala Mária Reháková

Organizovať podujatie tohto druhu, a to dokonca kvartálne, nie je jednoduché, o tom by sme vám vedeli rozprávať. Okrem kreativity, nových nápadov, citu pre módu a najmä nadšenia z práce, s ktorým ide všetko ľahšie, je potrebné myslieť aj na tie zdanlivo najmenšie detaily.

Svojím príhovorom to v úvode večera potvrdila organizátorka Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz a riaditeľka Agentúry Promotion, pani Mária Reháková, bez ktorej prítomnosti si nevieme módnu udalosť ani len predstaviť. Po slovách vďaky a krátkom poohliadnutí späť do uplynulých ročníkov sa už mohla nerušene začať dlhoočakávaná šou.

Návrhári prišli až Indonézie

Ani tento rok sa Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz nezaobišli bez zahraničného hosťa. Svojou prítomnosťou nás poctili renomovaní návrhári až z ďalekej Indonézie. „Naša krajina je neuveriteľne hrdá, že môže byť súčasťou tohto prekrásneho projektu. Je to po prvýkrát, že indonézski dizajnéri budú súčasťou Bratislavských módnych dní. Mnoho Slovákov pozná z Indonézie predovšetkým ostrov Bali, no naša krajina má 7000 rôznych ostrovov a viac ako 300 rôznych etnických skupín. Na tejto krásnej módnej šou vám predstavíme šesť módnych návrhárov, ktorí pochádzajú z rôznych oblastí Indonézie,“ prezradila veľvyslankyňa Indonézskej republiky na Slovensku Adiyatwidi Adiwowo pred začiatkom módneho týždňa, ktorý sa z roka na rok teší narastajúcej obľube.

Návštevníci tiež mohli vidieť krásne a originálne kolekcie mien ako La Rena, Veronika Hložníková, Lombardi Fashion House, Jana JurčenkoCCC Shoes & BagsGino Rossi.

Zábava aj po skončení šou

Medzi zabávajúcimi sa hosťami nechýbali známe tváre zo slovenského šoubiznisu, pre ktoré sú Bratislavské módne dni už módnou tradíciou, inšpiráciou a miestom príjemných stretnutí so svojimi známymi. Aj o to predsa ide, veď móda je predovšetkým radosť a zábava.

Pridajte sa k nám preto i zajtra, čaká na vás rovnako pútavý program - opäť z hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave.

Pre všetkých fanúšikov módy bude k dispozícii aj online prenos. Sledujte www.zenskyweb.sk a dozviete sa všetko potrebné!

Zajtra na vás čakajú tieto mená a Jana Pištejová - 25 rokov na scéne!!


- - Inzercia - -