Dnes je streda, 19.január 2022, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako sa na Česko-Slovenský večer v Prahe pripravuje Radovana Svýbová?

október 04, 2019 - 08:00
Uplynulo pár týždňov, odkedy Radovana Sýbová zahviezdila počas jesennej edície Bratislavských módnych dní by Mercedes - Benz s kolekciou M. R. Štefánika a získala si priazeň fanúšikov módy aj ďaleko za hranicami Slovenska.
Foto: 

Emócie z Vašej premiéry na Bratislavských módnych dňoch by Mercedes-Benz už opadli alebo stále ešte pretrvávajú?

Pre mňa bol BMD splnený sen, čiže ja som si tento večer neskutočne užila. Musím sa priznať, že ráno po prebudení som si aj poplakala od šťastia. 

Čo bolo pre Vás v rámci tohto večera najnáročnejšie, respektíve najväčšou výzvou?

Bolo to také celkové napätie, aby všetko dobre dopadlo, aby sme stihli všetky modelky obliecť, aby všetko sedelo tak ako má, aby som sa na záverečnom defilé nepotkla. V podstate som pociťovala takú zdravú trému. Inak sme si tú atmosféru aj s maminkou neskutočne užívali. 

Už o pár dní Vás čaká prehliadka v Prahe, na naozaj honosnej udalosti. Máte trému?

Popravde, už začínam mať troška trému. Uvedomujem si že je to naozaj honosný večer. Ale zas na druhej strane  som sa naň pripravila najlepšie ako som vedela, tak ako aj na BMD. Budem sa snažiť si tento magický večer čo najviac užiť. 

Prezradíte nám niečo o modeloch, ktoré budeme môcť vidieť?

Keďže to bude včer venovaný aj M. R. Štefánikovi, bude to kolekcia 8 modelov, ktoré boli prezentované aj na Bratislavských módnych dňoch by Mercedes - Benz. Dva modely sú vytvorené z kabáta z doby M.R Štefánika, ktorý sme pretvorili na dva samostatné modely a upravili do podoby odrážajúcej potreby a módu (aj) dnes.

S akými ambíciami vstupujete do módneho sveta?

V prvom rade by som sa chcela poďakovať pani Márii Rehákovej za možnosť, vďaka ktorej sme mohli vstúpiť do tohto módneho sveta. Je to pre nás veľký splnený sen. A preto budeme naďalej pokračovať a rozvíjať našu predstavu priniesť pleteniny do tej najvyššej módy a tukázať ľuďom, že pletenie nemusí byť len o svetroch a čiapkach, no dá sa povýšiť aj na umenie. 

- - Inzercia - -